Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
10 fanoušků
/ 6 bodů
Targaryen
Pavel Šimek
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Sci-Fi
Horor
film
seriál
TV film
amatérský film
pořad
USA
Velká Británie
Francie
Kanada
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Hvězdná brána
(1997)
Hvězdná brána: Atlantida
(2004)
Misfits: Zmetci
(2009)
Zoufalé manželky
(2004)
Hranice nemožného
(2008)
Battlestar Galactica
(2004)
V
(2009)
Babylon 5
(1993)
Star Trek: Vesmírná loď Voyager
(1995)
Živí mrtví
(2010)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(10)
Deimos
Allien.9
malylada
MelodyTuring
Kyryas
adeel666
tajo87
PavliSmap
Akiray
Laupe