Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
48. nej uživatel Velká Británie
9 fanoušků
/ 9 bodů
SydneyB
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Krimi
Horor
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Útěk do divočiny
(2007)
Kult hákového kříže
(1998)
Klub rváčů
(1999)
Temný rytíř
(2008)
21 gramů
(2003)
Million Dollar Baby
(2004)
Mluv
(2004)
Gran Torino
(2008)
Mlčení jehňátek
(1991)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
48. nej uživatel Velká Británie
9 bodů
Fanklub
(9)
Gary
JayZak
RasputincZ
Frankooo
ravenir
Ajjinka
VaShawn
bukaj2
TommyMacAbre
Časové pásmo bylo změněno