Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
8 fanoušků
/ 7 bodů
pajaspse
Pavel Oktábec
Tachov, Plzeňský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Animovaný
Krimi
film
seriál
pořad
TV film
koncert
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené seriály
(10)
Futurama
(1999)
Simpsonovi
(1989)
Ajťáci
(2006)
Hellsing
(2001)
Městečko South Park
(1997)
Ztraceni
(2004)
Kovboj Bebop: Lovec odměn
(1998)
Bratrstvo neohrožených
(2001)
Teorie velkého třesku
(2007)
Hra o trůny
(2011)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
7 bodů
Fanklub
(8)
Fehy
Nellca
rgrohol
bettulda
Noirshell
Petrikus
thicke
Stalker231