Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
12 fanoušků
/ 9 bodů
Tred2
Petr Šotnar
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
TV film
pořad
hudební…
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Odpočívej v pokoji
(2001)
Dr. House
(2004)
Dexter
(2006)
Death Note - Zápisník smrti
(2006)
Mrtví jako já
(2003)
Naruto: Šippúden
(2007)
Carnivale
(2003)
Městečko South Park
(1997)
Firefly
(2002)
Rodina Sopránů
(1999)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
9 bodů
Fanklub
(12)
Unnamed
Imune
Calmien
Peetit
marek26
Fcukuletu
Bego
Alliada
Eneries
Fabios
Sukulent
Zuzana_D
Časové pásmo bylo změněno