Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
11 fanoušků
/ 8 bodů
henry3365
Karel Zicha
Zlín, Zlínský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Horor
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
koncert
USA
Velká Británie
Německo
Česko
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Gladiátor
(2000)
Černý jestřáb sestřelen
(2001)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Čistá duše
(2001)
Hotel Rwanda
(2004)
L. A. - Přísně tajné
(1997)
Klub rváčů
(1999)
Matrix
(1999)
Pianista
(2002)
Někdo to rád horké
(1959)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
8 bodů
Fanklub
(11)
PinPrick
haracky
tomskra
Damned_turok
r4il
mixma
mr.biker
o2_waster
jacuba
pedrossaa
Rousik77