Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Motorkáři
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
38 fanoušků
/ 29 bodů
stanny
Patrik Kříž
Plzeň, Plzeňský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Krimi
Akční
Drama
Dokumentární
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Česko
Velká Británie
Československo
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Jistě, pane ministře
(1980)
Jistě, pane premiére
(1986)
Městečko Twin Peaks
(1990)
Hrdinové
(2006)
Hellsing
(2001)
Kovboj Bebop: Lovec odměn
(1998)
Ajťáci
(2006)
Bratrstvo neohrožených
(2001)
Hercule Poirot
(1989)
Jak se to dělá
(1999)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
29 bodů
Fanklub
(38)
Skejpr
Nevada
ajuska
Tigo
ReneeS
Mgb21
Dr_Bilo
McClane
Mirdule
Vignette
hryzy
MrMar
NDroo
Badguy
mefista
mrcos
Rema
haremheb
SolomonKan
Morico
předchozí
1 - 20
další