Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
1 fanoušek
BrianS8
Peter Jankura
Banská Bystrica, Banskobystrický, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Sci-Fi
Komedie
Dobrodružný
Fantasy
film
seriál
TV film
USA
Velká Británie
Kanada
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Sběratelé kostí
(2005)
Kriminálka Miami
(2002)
Kriminálka New York
(2004)
Kriminálka Las Vegas
(2000)
Námořní vyšetřovací služba L. A.
(2009)
Námořní vyšetřovací služba
(2003)
Castle na zabití
(2009)
Mentalista
(2008)
Havaj 5-0
(2010)
Teorie velkého třesku
(2007)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Fanklub
(1)
gergerose