Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
14 fanoušků
/ 13 bodů
BJgirl
Petra Štanclová
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Krimi
Dokumentární
Krátkometrážní
film
seriál
studentský…
TV film
pořad
USA
Velká Británie
Francie
Česko
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Chirurgové
(2005)
Hercule Poirot
(1989)
Sherlock
(2010)
Gilmorova děvčata
(2000)
2 $ocky
(2011)
Misfits: Zmetci
(2009)
Dr. House
(2004)
Přátelé
(1994)
Teorie velkého třesku
(2007)
Simpsonovi
(1989)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
13 bodů
Fanklub
(14)
JosefGruber
Philber
little_bee
P.b.
joshula
Tombson
Tetsuya
fnsduckie
MateJeFrajer
ironivan
Karianne
Hanz21
my_eyes
ryhy
scuk.cz/uzivatele/kote