Obsahy (7)
UFC 118: Edgar vs. Penn 2 (2010) (pořad)
UFC 118 se neslo v duchu odvety Frankieho Edgara a BJ Penna, kteří spolu svedli bitvu už na UFC 112. Dále zde došlo k velmi vyhrocenému souboji bojových stylů MMA a klasického boxu, jejichž zastupitelé Randy Couture (MMA) a James Toney (box) měli svým vítězstvím rozhodnout o tom, který sport je v boji účinnější.
UFC 180: Werdum vs. Hunt (2014) (pořad)
Hlavní program
Těžká váha (c): Fabricio Werdum vs. Mark Hunt
Welterová váha: Jake Ellenberger vs. Kelvin Gastelum
Featherová váha: Dennis Bermudez vs. Ricardo Lamas
Welterová váha: Chris Heatherly vs. Augusto Montano
Welterová váha: Edgar Garcia vs. Hector Urbina
Předzápasy
Finále TUF featherové váhy: Leonardo Morales vs. Yair Rodriguez
Finále TUF bantamové váhy: Alejandro Perez vs. Jose Quinonez
Ženská bantamová váha: Jessica Eye vs. Leslie Smith Muší váha: Gabriel Benitez vs. Humberto Brown
Bantamová váha: Henry Briones vs. Guido Cannetti
Bantamová váha: Marco Beltran vs. Marlon Vera
UFC Fight Night: Bisping vs. Rockhold (2014) (pořad)
Hlavní program
Střední váha: Luke Rockhold vs. Michael Bisping
Lehká váha: Al Iaquinta vs. Ross Pearson
Welterová váha: Clint Hester vs. Robert Whittaker
Těžká váha: Walt Harris vs. Soa Palelei
Předzápasy
Lehká váha: Jake Matthews vs. Vagner Rocha
Polotěžká váha: Guto Inocente vs. Anthony Perosh
Welterová váha: Sam Alvey vs. Dylan Andrews
Muší váha: Louis Smolka vs. Richie Vaculik
Welterová váha: Chris Clements vs. Vik Grujic
Střední váha: Daniel Kelly vs. Luke Zachrich
Bantamová váha: Marcus Brimage vs. Jumabieke Tuerxun
UFC 175: Weidman vs. Machida (2014) (pořad)
Hlavní program
Zápas o titul střední váhy: United States Chris Weidman (c) vs. Brazil Lyoto Machida
Zápas o titul ženské bantamové váhy: United States Ronda Rousey (c) vs. Canada Alexis Davis
Těžká váha: Netherlands Stefan Struve vs. United States Matt Mitrione
Střední váha: United States Uriah Hall vs. Brazil Thiago Santos
Bantamová váha: United States Marcus Brimage vs. United States Russel Doan
Předzápasy
Bantamová váha: United States Alex Caceres vs. United States Urijah Faber
Welterová váha: Brazil Ildemar Alcantara vs. United States Kenny Robertson
Střední váha: United States Chris Camozzi vs. Brazil Bruno Santos
Bantamová váha: United States Rob Font vs. United States George Roop
Střední váha: Brazil Guilherme Vasconcelos vs. United States Luke Zachrich
Střední váha: United States Kevin Casey vs. United States William "Bubba" Bush
UFC Fight Night: Munoz vs. Mousasi (2014) (pořad)
Hlavní program:
Střední váha: United States Mark Munoz vs. France Gegard Mousasi
Střední váha: France Francis Carmont vs. United States C.B. Dollaway
Střední váha: Luke Barnatt vs. United States Sean Strickland
Featherová váha: Finland Tom Niinimäki vs. Brazil Thiago Tavares
Předzápasy:
Lehká váha: Germany Nick Hein vs. United States Drew Dober
Střední váha: Sweden Magnus Cedenblad vs. Krzysztof Jotko
Bantamová váha: Brazil Iuri Alcantara vs. Vaughan Lee
Welterová váha: Germany Peter Sobotta vs. Pawel Pawlak
Featherová váha: Andy Ogle vs. Venezuela Maximo Blanco
Těžká váha: Viktor Pešta vs. Russia Ruslan Magomedov
UFC Fight Night: Cerrone vs. Miller (2014) (pořad)
Hlavní program
Lehká váha: Donald Cerrone vs. Jim Miller
Lehká váha: Edson Barboza vs. Evan Dunham
Welterová váha: Leonardo Mafra vs. Rick Story
Lehká váha: Joe Proctor vs. Justin Salas
Muší váha: John Lineker vs. Alptekin Ozkilic
Featherová váha: Lucas Martins vs. Alex White
Předzápasy
Lehká váha: Pat Healy vs. Gleison Tibau
Ženská bantamová váha: Jessamyn Duke vs. Leslie Smith
Bantamová váha: Aljamain Sterling vs. Hugo Viana
Lehká váha: Yosdenis Cedeno vs. Jerrod Sanders
Ženská váha do 115 lb.: Claudia Gadelha vs. Tina Lahdemaki
Once I Was a Champion (2011)
Film dokumentující život zápasníka MMA a dřívějšího krále střední váhy organizace UFC, Evana Tannera, který zemřel v roce 2008 ve věku 37 let na úžeh, méně než tři měsíce po svém posledním zápase v UFC proti Kendallu Groveovi.