Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
15 fanoušků
/ 11 bodů
sovii
Sovi Votik
Příbram, Středočeský kraj, Česko
všechno a ještě víc
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Ajťáci
(2006)
Hra o trůny
(2011)
Black Books
(2000)
Misfits: Zmetci
(2009)
Dexter
(2006)
Teorie velkého třesku
(2007)
Pýcha a předsudek
(1995)
Zoufalé manželky
(2004)
Podfukáři
(2004)
Přátelé
(1994)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
11 bodů
Fanklub
(15)
Ketchi
Rostlinka.
Shogin
veronicah
Morycat
Maniax
Agneszka
Ances
Janci193
Cigi99
Bytchaz
majmou
janspilka
an_nka
pa.ja.ja.pa
sovii.rajce.idnes.cz