Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
7 fanoušků
/ 6 bodů
gregis
Vojtěch Gregor
Litoměřice, Ústecký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Animovaný
Krimi
film
seriál
TV film
pořad
studentský…
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
Scrubs: Doktůrci
(2001)
Přátelé
(1994)
Červený trpaslík
(1988)
Sherlock
(2010)
Gangy z Birminghamu
(2013)
Rick a Morty
(2013)
Panství Downton
(2010)
Perníkový táta
(2008)
Ghosts
(2019)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(7)
Ladicz3k
dexter07
Reedl
Le_Meda
panstehno
Aban
Bucicek