Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
18 fanoušků
/ 10 bodů
Pesulda
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Animovaný
Akční
Komedie
Drama
Sci-Fi
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Japonsko
Velká Británie
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Klub rváčů
(1999)
Jak vycvičit draka
(2010)
Temný rytíř
(2008)
Obchodník se smrtí
(2005)
Memento
(2000)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Dokonalý trik
(2006)
Mrtvá nevěsta Tima Burtona
(2005)
Prokletý ostrov
(2010)
Frajer Luke
(1967)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
10 bodů
Fanklub
(18)
Dragoni
Larky
PauloZ
KiritoSenpai
LotR19
Tsukikage
animaxis
-Victor-
EMIA
Cracker
Sakinose
hadoskorpion
Ejmin
Raiden_cz
Dionys
mrsky
mathort
tails
Časové pásmo bylo změněno