Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
26 fanoušků
/ 23 bodů
FFINS
Jiří Šimánek
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Animovaný
Drama
Horor
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Simpsonovi
(1989)
Dexter
(2006)
Bratrstvo neohrožených
(2001)
Futurama
(1999)
Teorie velkého třesku
(2007)
Městečko South Park
(1997)
Přátelé
(1994)
Mr. Bean
(1990)
M*A*S*H
(1972)
Červený trpaslík
(1988)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
23 bodů
Fanklub
(26)
Dangerouss
FlashG
Api Ders
hendri6
Ziper
Charlie519
předchozí
21 - 26
další