Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
3 fanoušci
/ 1 bod
odisek
Jan Šubr
Jičín, Královéhradecký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Krimi
Dokumentární
film
seriál
TV film
pořad
koncert
USA
Česko
Velká Británie
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Drive
(2011)
Muži, kteří nenávidí ženy
(2011)
Prokletý ostrov
(2010)
Počátek
(2010)
Hanebný pancharti
(2009)
Gran Torino
(2008)
Útěk do divočiny
(2007)
Donnie Darko
(2001)
Nedotknutelní
(2011)
Běž, chlapče, běž
(2013)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(3)
kulhas
mellowboo
Domcak_
Časové pásmo bylo změněno