Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Gladiátor II
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
19 fanoušků
/ 16 bodů
j.i.r.k.a
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Horor
Animovaný
film
pořad
seriál
TV film
amatérský film
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Perníkový táta
(2008)
Rodina Sopránů
(1999)
Stranger Things
(2016)
Černobyl
(2019)
Banda
(2019)
Dámský gambit
(2020)
Hra na oliheň
(2021)
Mare z Easttownu
(2021)
Sexuální výchova
(2019)
The Last of Us
(2023)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
16 bodů
Fanklub
(19)
Ritchie
peteq
AntonG.
JayJay
Kamulka00
andymate
Eldarien
biry
Davo4
Batters
Narmer
Fisek
Jiriczzcek
Alewar
ZofreDzou
Lusiija
Vanberg
MedWicky
Torris