Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
16 fanoušků
/ 8 bodů
ChTaylor
Michal Zimola
Jihlava, kraj Vysočina, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Sci-Fi
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Kmotr
(1972)
Gran Torino
(2008)
Casino
(1995)
L. A. - Přísně tajné
(1997)
Sedm
(1995)
RocknRolla
(2008)
Trainspotting
(1996)
Big Lebowski
(1998)
Obvyklí podezřelí
(1995)
Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů
(1983)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
8 bodů
Fanklub
(16)
LaRhette
jendAA365
christine_d
hnamare
koa.ly
ndrj
slfuk
Eleanor Rigby
mumuch
kaarl_havran
garry
klajuska
S.v.T
Dali4
KalYx0
S.Mont.
Časové pásmo bylo změněno