Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Výjimečný stav
- Plzeň
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
13 fanoušků
/ 10 bodů
drstyx
Vojtěch
Rakovník, Středočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Krátkometrážní
Akční
Animovaný
film
seriál
hudební…
pořad
TV film
USA
Velká Británie
Česko
Československo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Obvyklí podezřelí
(1995)
Dr. Divnoláska aneb Jak jsem se naučil nedělat si starosti a mít rád bombu
(1964)
Ztraceno v překladu
(2003)
Mechanický pomeranč
(1971)
Zjizvená tvář
(1983)
Klub rváčů
(1999)
Donnie Darko
(2001)
Big Lebowski
(1998)
Svět podle Prota
(2001)
Spalovač mrtvol
(1968)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
10 bodů
Fanklub
(13)
Santa666
Karmat
QWERTY123
666Carnage
Piratek
hancijanci
Looby
zliteonit
M1911
Maniax
Jonda3
Wave159
Machine7170