Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
15 fanoušků
/ 11 bodů
Stachy
David
Karviná, Moravskoslezský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Animovaný
Krimi
film
seriál
pořad
TV film
studentský…
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Teorie velkého třesku
(2007)
Simpsonovi
(1989)
Sherlock
(2010)
Fargo
(2014)
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
Impérium - Mafie v Atlantic City
(2010)
Kovboj Bebop: Lovec odměn
(1998)
Death Note - Zápisník smrti
(2006)
Naruto: Šippúden
(2007)
Malá Velká Británie
(2003)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
11 bodů
Fanklub
(15)
Vontorman
kure33
WolfR
Capslik
ruzickaaa
bekO
snebka
ellniora
sciny
Volcan
xdavidg
Twinkies
simonkrejci
Klozik
mamsvujsvet
Časové pásmo bylo změněno