Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
4 fanoušci
/ 4 body
gubka711
Nitra, Nitriansky, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Sci-Fi
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Matrix
(1999)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Constantine
(2005)
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
Pátý element
(1997)
A Very Potter Musical
(2009)
Star Trek
(2009)
Dobrý Will Hunting
(1997)
Pýcha a předsudek
(2005)
Gladiátor
(2000)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(4)
fajnes
vinc_vega
jutie
Luco_
Časové pásmo bylo změněno