Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
8 fanoušků
/ 6 bodů
zgig
Vojtěch Kočí
Opava, Moravskoslezský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Dokumentární
Animovaný
film
seriál
pořad
TV film
koncert
USA
Česko
Velká Británie
Německo
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Donnie Darko
(2001)
Trainspotting
(1996)
Předčítač
(2008)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Stalker
(1979)
500 dní se Summer
(2009)
Pianista
(2002)
Věčný svit neposkvrněné mysli
(2004)
Útěk do divočiny
(2007)
Interstellar
(2014)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(8)
DivX
Vivina
blood.doll
pang
Kuzmik
dano1010
deny339
L.Cooper
Časové pásmo bylo změněno