Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Longlegs
50. Letní filmová škola
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
1 fanoušek
/ 1 bod
dracu7a
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Akční
Animovaný
Komedie
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
hudební…
USA
Velká Británie
Japonsko
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Black Books
(2000)
Misfits: Zmetci
(2009)
Sherlock
(2010)
Wallander
(2008)
Teorie velkého třesku
(2007)
Ajťáci
(2006)
Červený trpaslík
(1988)
Moje rodina
(2000)
Flight of the Conchords
(2007)
Mušiši
(2005)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(1)
cle_men_tine