Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
12. nej uživatel USA
21 fanoušků
/ 17 bodů
Buchti
Janča Bedřich
USA
Facebook Content Creator
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Animovaný
Horor
film
seriál
pořad
TV film
hudební…
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Klub rváčů
(1999)
60 sekund
(2000)
Kult hákového kříže
(1998)
Velký Gatsby
(2013)
Requiem za sen
(2000)
Nespoutaný Django
(2012)
Sin City - město hříchu
(2005)
Sedm životů
(2008)
Sucker Punch
(2011)
Lara Croft - Tomb Raider
(2001)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
12. nej uživatel USA
17 bodů
Fanklub
(21)
Meg077
předchozí
21 - 21
další