Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
15 fanoušků
/ 11 bodů
Canal
gaučový povaleč, promítač
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
divadelní…
koncert
USA
Francie
Velká Británie
Česko
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Forrest Gump
(1994)
U konce s dechem
(1960)
Motocyklové deníky
(2004)
Bezstarostná jízda
(1969)
Kmotr
(1972)
Osvícení
(1980)
Křižník Potěmkin
(1925)
Dr. Divnoláska aneb Jak jsem se naučil nedělat si starosti a mít rád bombu
(1964)
Poslední tango v Paříži
(1972)
Moderní doba
(1936)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
11 bodů
Fanklub
(15)
Asgy
Gianni_B
Vraccas
0lie
Kódlc
baXter
Greny
Smidy
Mivla
Domo
pokec66
Ifanka90
stifler47
A&Buši
jirkavan
Časové pásmo bylo změněno