Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
12 fanoušků
/ 9 bodů
Avgos
Jan Šotola
Opava, Moravskoslezský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
divadelní…
TV film
pořad
USA
Československo
Velká Británie
Francie
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Serpico
(1973)
Věčný svit neposkvrněné mysli
(2004)
Smoke
(1995)
23
(2007)
Vlasy
(1979)
Mladí muži za pultem
(1994)
Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod
(2004)
Imaginárium Dr. Parnasse
(2009)
Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street
(2007)
Pátý element
(1997)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
9 bodů
Fanklub
(12)
Neffy
yoshimi
Zik2
figalo
Bulawovas
rottik-cb
Braveheart94
Mou Mou
vavrin
KillHurt
hendas
nedanek
Časové pásmo bylo změněno