Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
2 fanoušci
/ 2 body
Conejito
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Horor
Akční
Drama
Komedie
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
USA
Velká Británie
Kanada
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Ďáblův advokát
(1997)
Princezna Mononoke
(1997)
Znamení
(2002)
Star Wars: Epizoda II - Klony útočí
(2002)
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
(2005)
Avengers: Infinity War
(2018)
Avengers: Endgame
(2019)
Zrození Planety opic
(2011)
Interview s upírem
(1994)
Horizont události
(1997)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(2)
chewie
TheodorS