Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
Zirisek
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Animovaný
Akční
Komedie
Dobrodružný
Sci-Fi
film
seriál
divadelní…
TV film
pořad
USA
Francie
Velká Británie
Česko
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Thor
(2011)
Následníci mstitelů - hrdinové zítřka
(2008)
Avengers
(2012)
Spider-Man 2
(2004)
Amazing Spider-Man
(2012)
Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly
(2003)
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
Indiana Jones a Poslední křížová výprava
(1989)
Johnny English
(2003)
Čtyři sluhové a kardinál
(1974)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel