Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
50. Letní filmová škola
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
4 fanoušci
/ 3 body
Petacheck
Ondřej Peták
Most, Ústecký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Krimi
Dobrodružný
film
seriál
pořad
TV film
hudební…
USA
Česko
Velká Británie
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Gran Torino
(2008)
Nedotknutelní
(2011)
Requiem za sen
(2000)
Králové ro(c)ku
(2006)
Donnie Darko
(2001)
Statečné srdce
(1995)
Zmizení
(2013)
Kmotr
(1972)
Tajemná řeka
(2003)
John Wick
(2014)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(4)
soulator
mkotvova
liam9
Lymda
Časové pásmo bylo změněno