Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
6 fanoušků
/ 5 bodů
zerycek05
Barbora
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Animovaný
Dokumentární
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Česko
Velká Británie
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Přátelé
(1994)
Glee
(2009)
Taková moderní rodinka
(2009)
Queer as Folk
(2000)
Vlčí mládě
(2011)
Skins
(2007)
True Blood: Pravá krev
(2008)
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
Misfits: Zmetci
(2009)
Sherlock
(2010)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
5 bodů
Fanklub
(6)
BrakeZ
Cihlinka
hroutil
Tomizilek
stepec11
Electroo