Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
13 fanoušků
/ 9 bodů
Turgon
Jiří Dlouhý
Semily, Liberecký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
studentský…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod
(2004)
Velká ryba
(2003)
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
Agent bez minulosti
(2002)
Generace X
(2005)
Addamsova rodina
(1991)
Faunův labyrint
(2006)
Hairspray
(2007)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
9 bodů
Fanklub
(13)
Yardak
Dandie
Keebule
hnkflknk
zdeny99
Lúca
MissMaxime
-Fiifa-
AiNethi
Misuldik
Fishpot
tremor.b
Dlouhis