Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
30 fanoušků
/ 20 bodů
T-enter
Martin Staněk
Česká Lípa, Liberecký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Animovaný
Drama
Dokumentární
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Československo
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Skyfall
(2012)
Počátek
(2010)
Temný rytíř
(2008)
Bourneovo ultimátum
(2007)
Dobrý ročník
(2006)
Dannyho parťáci
(2001)
Klub rváčů
(1999)
Armageddon
(1998)
Sám doma 2: Ztracen v New Yorku
(1992)
Zpívání v dešti
(1952)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
20 bodů
Fanklub
(30)
Kamca_
Max.im
M.i.k.e
baaaja
Cliff Booth
Libuška
wenca
cyberhawk
Balet
vassek
Skejlik
kitharka
Palos
chvost
CJ_06
Film-maker
GoBii
Joee
Tommy01
Mazlinka
předchozí
1 - 20
další
Časové pásmo bylo změněno