Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
19 fanoušků
/ 16 bodů
aktak
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
TV film
pořad
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Chyť mě, když to dokážeš
(2002)
Forrest Gump
(1994)
Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly
(2003)
Ratatouille
(2007)
Madagaskar
(2005)
VALL-I
(2008)
Minority Report
(2002)
Interview s upírem
(1994)
Šestý smysl
(1999)
Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street
(2007)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
16 bodů
Fanklub
(19)
JosefGruber
v.basal
Imune
gxem
papucza.ova
Toshiro30
hanzandrsen
xnovd
jurajko206
vlachino
zdenly
Sinaktyr
MirkaP
T..oo..M
RenosM
Sokuto
sarah_a
petulasek
vultureee
Časové pásmo bylo změněno