Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
1 fanoušek
/ 1 bod
jersey_sara
Sára
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Horor
Krimi
film
seriál
TV film
hudební…
pořad
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Chirurgové
(2005)
Mentalista
(2008)
Dva a půl chlapa
(2003)
True Blood: Pravá krev
(2008)
Původní
(2013)
Plastická chirurgie s. r. o.
(2003)
Upíří deníky
(2009)
Věřte nevěřte
(1997)
Misfits: Zmetci
(2009)
Narcos
(2015)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(1)
Saskie23