Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
Thomas_1
Tomáš Petro
Snina, Prešovský, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Horor
Pohádka
Fantasy
film
TV film
seriál
hudební…
pořad
Československo
USA
Česko
Slovensko
Itálie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Kosenie jastrabej lúky
(1981)
Pásla kone na betóne
(1982)
Slunce, seno a pár facek
(1989)
...kone na betóne
(1995)
Návrat Jána Petru
(1984)
Hogo fogo Homolka
(1970)
Homolka a tobolka
(1972)
Což takhle dát si špenát
(1977)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách
(1974)
Peřinbaba
(1985)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel