Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
18 fanoušků
/ 12 bodů
Freak5
Kateřina Černá
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Česko
Velká Británie
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Počátek
(2010)
Střihoruký Edward
(1990)
Prokletý ostrov
(2010)
Rivalové
(2013)
Velký Gatsby
(2013)
500 dní se Summer
(2009)
Titanic
(1997)
Láska nebeská
(2003)
Amélie z Montmartru
(2001)
Moulin Rouge
(2001)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
12 bodů
Fanklub
(18)
Rescle
Hynvod
lamalejno
TomyPoty
uretsad
Belinus
ThisistheWay
R_i
Lochnessia
rogwy
Gingerfetka
Lily2610
LucnaP
posprom
Zlomenypalec
Bobdoles
Pajush1
Misulon