Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
2 fanoušci
/ 2 body
comicsErich
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Sci-Fi
Drama
Krátkometrážní
film
TV film
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Spojené…
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Avengers: Age of Ultron
(2015)
Captain America: Návrat prvního Avengera
(2014)
Avengers
(2012)
Captain America: První Avenger
(2011)
Strážci Galaxie
(2014)
Nick Fury, zvláštní agent
(1998)
Lucy
(2014)
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba
(1999)
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(2)
comicsJan
comicsErik