Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Vetřelec: Romulus
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
1 fanoušek
/ 1 bod
Felcar2550
Jarda Z.
Pardubice, Pardubický kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Sci-Fi
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Matrix
(1999)
Star Trek
(2009)
Hvězdná brána
(1994)
Hvězdná pěchota
(1997)
Smrtonosná past
(1988)
Total Recall
(1990)
Terminátor
(1984)
Expendables: Postradatelní
(2010)
Nabít a zabít
(2006)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(1)
TDave
Časové pásmo bylo změněno