Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
16 fanoušků
/ 14 bodů
Hrubt
Jenda Hrubota
Česko
Iluzionista
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Krimi
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Válka policajtů
(2004)
Bournův mýtus
(2004)
Kmotr II
(1974)
Po krk v extázi
(2004)
Batman začíná
(2005)
Temný rytíř
(2008)
Casino Royale
(2006)
3-iron
(2004)
Temný rytíř povstal
(2012)
Skyfall
(2012)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
14 bodů
Fanklub
(16)
Šakal
Frankooo
wikus
Peť@n
Kenny12.5
ibalgin
(Z)denny
Palice
JanTarek
manik16
vitak69
Luke-Duke
caymanek
Hanka*
marty62
failik
Časové pásmo bylo změněno