Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Krátkometrážní

Recenze (204)

plakát

Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part Two (2024) 

Trošku slabší než první část, ale pořád docela obstojné. Akorát se mi zdá, že animace je tentokrát místy horší a méně konzistentní než obvykle. Jako kdyby to bylo šité horkou jehlou. Taky je to pořád zbytečně natahované, tak jsem zvědavý, zda finále dokáže ospravedlnit rozdělení na tři části.

plakát

Vrah naoko (2023) 

Nejdivnější rozuzlení děje v historii kinematografie, ale jinak fajn oddychovka.

plakát

Aquaman a ztracené království (2023) 

Očekávání byla miniaturní, ale i přesto je poslední hřebík do rakve DCEU docela zábava, především v druhé polovině. Chemie mezi bratry funguje skvěle a celkově to není taková sterilní nuda jako jednička. Až na to odpudivé CGI se jedná o příjemné překvapení.

plakát

Priscilla (2023) 

Důležitý, ale ne moc výrazný životopisný film. Člověk si říká, proč lidi pořád obdivují celebrity, když vlastně netuší, co jsou ve skutečnosti zač.

plakát

Mizerové: Na život a na smrt (2024) 

Zábavná akční jízda, které ani na chvíli nedojde dech. Průměrný Fall Guy si oproti tomuhle může jít vysrat oko. Běžte na to do kina, dostanete kvalitu na úrovni třetího dílu, a dost možná nejvíc šokující cameo v historii kinematografie.

plakát

Princezna na hrášku (2024) odpad!

Peklo s princeznou. Do smrti budu nenávidět Marka, který mě donutil na tohle jít za peníze do kina.

plakát

Dokonalé dny (2023) 

Nejlepší film o uklízeči hajzlů, co jsem kdy viděl.

plakát

Justice League: Crisis on Infinite Earths - Part One (2024) 

Je to chaotické, zdlouhavé a nedává to moc smysl, stejně jako celý Tomorrowverse, ale i přesto jsem si to náramně užil. Těším se na další části, které snad budou ještě víc epické.

plakát

Furiosa: Sága Šíleného Maxe (2024) 

Akční scény odehrávající se na dvou až šesti kolech jsou perfektní, stejně jako ve Zběsilé cestě. Všechno ostatní je obstojné, hlavně díky druhé polovině, která se po zdlouhavém úvodu konečně odváže. Když pominu nelogické chování postav a podivné výpustky v ději, jedná se o povedený přírůstek do Mad Max univerza.