Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
12 fanoušků
/ 11 bodů
Phat K
- !
Litoměřice, Ústecký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Animovaný
Dokumentární
Akční
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Nebožtíci přejí lásce
(1972)
Osvícení
(1980)
Paříž, Texas
(1984)
Tenkrát v Americe
(1984)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Fargo
(1996)
Requiem za sen
(2000)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Fontána
(2006)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
11 bodů
Fanklub
(12)
HateBreeder
Kosik
MiaWillow
Yarda
Lumpy
cuneus
Halucinace
ypan
joshua42
Dr.Grudge
Wallerie
Lion438
Časové pásmo bylo změněno