Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Motorkáři
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
Dominik.Dani
Adolf Danis
Slovensko
domx
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Animovaný
Drama
Sci-Fi
Komedie
film
seriál
hudební…
pořad
TV film
USA
Velká Británie
Slovensko
Čína
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Captain America: Občanská válka
(2016)
Captain America: První Avenger
(2011)
Iron Man
(2008)
Captain America: Návrat prvního Avengera
(2014)
Iron Man 2
(2010)
Iron Man 3
(2013)
Thor
(2011)
Thor: Temný svět
(2013)
Thor: Ragnarok
(2017)
Black Panther
(2018)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel