Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
50. Letní filmová škola
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
18 fanoušků
/ 1 bod
Robos67
Robin Tomášek
Šumperk, Olomoucký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Animovaný
Akční
Drama
Krimi
film
seriál
TV film
pořad
hudební…
USA
Velká Británie
Česko
Československo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Zachraňte vojína Ryana
(1998)
Sedm
(1995)
Forrest Gump
(1994)
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
Kill Bill
(2003)
Pelíšky
(1999)
Scott Pilgrim proti zbytku světa
(2010)
Králíček Jojo
(2019)
Duna
(2021)
La La Land
(2016)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(18)
Nevka
antonchigurh
Komi98
Jilder
Zajda.
Radda
ForgetMeNot5
Deusmachin
ondraondra
Bluethet
Doktor_Kacir
Gial_Ackbar
Gh0stN1nj4_
Davideeeekkk
Myska99
Pichloza
Samo_rai
Ajepofrku