Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
20 fanoušků
/ 13 bodů
santiamén
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Animovaný
Krátkometrážní
Akční
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Kmotr
(1972)
Klub rváčů
(1999)
Trainspotting
(1996)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Fargo
(1996)
Amélie z Montmartru
(2001)
Hodný, zlý a ošklivý
(1966)
Dvanáct rozhněvaných mužů
(1957)
Život je krásný
(1997)
Věčný svit neposkvrněné mysli
(2004)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
13 bodů
Fanklub
(20)
evapetra
Tereza_T
dita.krizova
sPaRk
KmK
Survanta
TereziaCSR
vtelenie
feryk
Neutralité
Pensieve
pourlex
Verguenza
budizknicemu
Zuzato
Baruuuska
Aglaja
ffinita
Milan.Sillik
Marta84