Reality show LIKE HOUSE je jedinečný formát, který nemá v českém televizním éteru obdoby. Diváci budou po dobu tří měsíců sledovat každodenní život soutěžících, jejich vztahy, radosti, strasti i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů prostřednictvím mobilní aplikace, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun. Zpestřením pro soutěžící i diváky budou hosté, které produkce bude průběžně do vily zvát. Mezi influencery, kteří se na začátku dubna do vily nedaleko Berouna nastěhují, jsou: Tomáš Běhounek (@t0mi.jpg), Lada Horová (@laaduska), Adam Kajumi (@adamkajumi), Marie Rosecká (@maru_rosecka), Barbora Stříteská (@barborastriteska), Jan Svěcený (jenisek_) a Marek Valášek (@datel_marek). (TV Prima)

Diskuze

cyphercz

cyphercz (hodnocení, recenze)

Velice doufám ve 2 věci:

1) všechny ty fake účty na čsfd co si tento shit daly do oblíbených budou smazány

2) nějací ti vysoce postavení šéfící z Primy si přečtou ta hodnocení tady a vyhází celý produkční tým tohoto televizního exkrementu

na příspěvěk reagoval Anosompozer

wwii9

wwii9 (hodnocení, recenze)

Vo "fanklube filmu" sa stretla fakt vybraná spoločnosť. Stalin, Hitler a Jeff Bezos 😂

JamesSi

JamesSi (hodnocení, recenze)

Nechce někdo hovořit o fake účtech, které byli vytvořeny na ČSFD jen aby dali 5* a pořad do oblíbených? Konkrétně: GamelordXP, JeffBezos, Negr01, GeorgeFloyd, Tiktoker69, LukasPazdera, PapaStalin? Něco podobného jsem tu naposled viděl u filmu Mars. Tam si alespoň dali práci ohodnotit přesně 200 filmů, aby se jejich hodnocení počítalo. Nešlo by zacancellovat PR Primy za to, že pojmenovala účet Negr01? (ironie)

na příspěvěk reagoval Knowho

FacePalm

FacePalm (hodnocení, recenze)

Sebrat všem mobily a nechat je tam zavřené dokud tenhle stupidní pořad neskončí. To by byla potom show a možná i koukatelná. A o těch 500k se radši ani zmiňovat nebudu. Ta show prostě nemá hlavu ani patu. Proč můžou na víkend zpátky do domova? Proč proboha?! Bože...

TheSlezy (hodnocení, recenze)

Víte co je vtipné že ty Influenceři budou mít ve vile mobily! :D :D :D bych jim je vzal na hned...

A prý budou moc jet na víkend pryč z vily... :D LOL.

RypavaDvojka

RypavaDvojka (hodnocení, recenze)

Bublasaurus

Podle mě to je impuls ze strany TV producentů. Cítí, že TV pomalu umírá (přesněji stává se více opomíjenou, mladší generace tráví čas spíše na jiných platformách, nejčastěji počítačích/mobilech) a snaží se tak natáhnout mladou generaci zpět k TV a ukázat, že TV je přece taky ještě dobrá. Tady to je ovšem jen další krok vedle jako např. Aliho parťáci, Hrajeme s Alim nebo Parťáci (Vězte, že všechno jsou jiné pořady a u každého jsem vydržel ~ 1 díl. Neříkám, že musí být problém v tom zvát si internetové tvůrce do TV, ale nevím, proč mají producenti v tendenci volit takto stupidně. Však ono to jednou někomu dojde...

Bublasaurus

Bublasaurus (hodnocení, recenze)

Mě strašně zajímá, kdo na to bude čumět!? Dospělí s největší pravděpodobností ne. TAK KDO? Když nějaký rodič uvidí, že se na to jeho dítě kouká tak podle mě to hnedka vypne. Takže to stejně hned zruší!

na příspěvěk reagoval RypavaDvojka

TheSlezy (hodnocení, recenze)

Protože jeden z účastníků má pozitivní test na Kofík tak se to posunulo na 19.4.

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

janoo8

Ovlivňovač je kratší a problém bych s tím neměl. Třeba to blbě zní, ale influencer blbě zní i vypadá.

na příspěvěk reagoval janoo8

janoo8

janoo8 (hodnocení, recenze)

Sabrewulf

Ono je to spíše pro zjednodušení. Jako kdybychom přeložili influencer tak nám z toho vyjde "ovlivňovatel". Zkus to takhle říkat furt.

na příspěvěk reagoval Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Když vynechám, že tenhle sranec bude na 100% v černé barvě, tak co to, do prdele zas je za debilní slovo - influencer? To už jsou fakt Češi takoví sráči, že se budou hrbit před dalšíma a dalšíma anglickýma slovíčkama, aniž by si je počeštili viz showrunner a jiné gizdy?

na příspěvěk reagoval janoo8

Readyxx

Readyxx (hodnocení, recenze)

TheSlezy

ze by aspon jedna z nich zapla mozek ?...kazdopadne to bude zase  dobra sra*ka aneb sledovat tenle vytrus socialnich siti jak  ze sebe  delaji  jeste vetsi idioty ....  , kazdopadne  dalsi Vyvoleni ala Big braska z roku 2005 kdy tihle ejakulati nebyli jeste ani na svete ..CG  ,)

RypavaDvojka

RypavaDvojka (hodnocení, recenze)

Tohle bude další zbytečný průser... Ach... Tipy na předčasné ukončení? Tak schválně, po kolikátém dílu?

na příspěvěk reagoval Tigran, Gardis