Reality show LIKE HOUSE je jedinečný formát, který nemá v českém televizním éteru obdoby. Diváci budou po dobu tří měsíců sledovat každodenní život soutěžících, jejich vztahy, radosti, strasti i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů prostřednictvím mobilní aplikace, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun. Zpestřením pro soutěžící i diváky budou hosté, které produkce bude průběžně do vily zvát. Mezi influencery, kteří se na začátku dubna do vily nedaleko Berouna nastěhují, jsou: Tomáš Běhounek (@t0mi.jpg), Lada Horová (@laaduska), Adam Kajumi (@adamkajumi), Marie Rosecká (@maru_rosecka), Barbora Stříteská (@barborastriteska), Jan Svěcený (jenisek_) a Marek Valášek (@datel_marek). (TV Prima)

Morsix

Nová reality show Like House si velice rychle zajistila status NEJhoršího pořadu za poslední dobu (pro některé všech dob). Pravda je, že někteří účastníci zrovna nevypadají moc sympaticky (ovšem i to je otázka názoru), nicméně zatím bylo odvysíláno pouze 3 díly a jakožto člověk, který nemá ani, TikTok, instagram a podobné moderní sociální sítě (skončil jsem u FB) nemohu říci, že by tento pořad bylo nějaké absolutní dno televizní zábavy. Ano je tam vidět, že některé funkční věci jsou tam docela sprostě vykradené z velice úspěšného Too Hot to Handle (návštěvy, kteří dávají účastníkům různé úkoly pro svůj osobní rozvoj a hlavně ,,mluvící reproduktor,, který mluví k účastníkům), nicméně jako studie k tomu, čím se dnešní mládež baví a co je zajímá, mi to přijde jako docela zajímavá myšlenka. Zpracovat to jde asi lépe a dost pravděpodobně se nějaké jiné (lepší) verze asi i dočkáme od produkce Netflix, který podobnými pořady je nyní hodně nasycen, ale na české poměry to není zatím TAK HROZNÉ. Ti co chtějí vidět nějaký opravdový bizár, ať si pustí pár dílů nebo možná stačí i jen sestřihů třeba z ,,legendárního,, pořadu RANDE a pak to srovnají s tímto pořadem a myslím, že většina soudných pak aspoň částečně uzná, že toto není ještě taková hrůza (aspoň zatím, 3měsíce co ten pořad poběží je celkem dlouhá doba pro takový typ pořadu, který pojede každý den v televizi) :) ()

Petomil

Toto je totalní dno. Dnešní děti, kteří těmto lidem fandí jsou vážně mimo...a speciálně Kadžumi je největší dno. ()

Vaelor odpad!

Včera mě v televizi zasáhla opakovačka tohohle pořadu, tak si říkám, abych zase nebyl outovej, tak se na to podívám, objektivně k tomu přistoupím a následně zhodnotím. No, a samozřejmě to stojí za piču, jak jinak. Ale holky jsou tam pěkný, to jo, ale pořád vás rozhodně vyjde lépe podívat se na porno, pač jsou to v podstatě stejný typy holek, akorát si ušetříte spoustu sraček okolo, které jsou v tomto pořadu. ()

Slash_Flash odpad!

Jsem si jistý, že kdybych si strčil dva prsty hluboko do krku, na to co by ze mě vyšlo by se dívalo 100x líp než na tuhle hromadu sraček, která si říká "TV Reality Show". Banda nesympatických rádoby "influencerů" kajsik z nějaké díry internetu a hejno producentů v ohradě televize Prima, se po dlouhé době hrabání se v nose a škrábání se na prdeli, se rozhodli vytvořit nervy-drásající televizní kokotinu, aby se ti malý parchanti měli na co dívat než půjdou do hajan. Jakoby tamten cirkus tiktokkkárů nemělo dost pozornosti o jejich nudných a těžce nezajímavých životech. Taky by rád dostal půl mega, ale očividně nějakej šašek, který si založil kariéru tancováním a otevíráním chlebárny na pár sekundových skečích si je zaslouží víc než hladovějící sirotci nebo malí smradi co si slintaj na košili a plazou se po podlaze. No, a nějakej nevídaný kus historie kinematografie to tež rozhodně není. Rozhodnutí shlédnout celou epizodu je jako hodit si mašli za čuráka. A nevím která banda vypatlanců si tam říkaj kameramani, ale nenajal bych je ani na béčkové porno. Je mi zle... Jen se prosim vás na to nedívejte, pokud vás to fakt zajímá, tak se koukněte třeba na Youtube s adblockem, aby tamti kokoti z toho neměli ani korunu, bo jak zjjistí že o tom lidí mluví a sledují to, takových píčovin bude jen přibývat. ()

Answear odpad!

Ze zvědavosti a kvůli tolika negativnímu hodnocení, jsem se na tuhle příšernost musel podívat a ?? Vydržel jsem asi 3 minuty, něco takového může vymyslet jen chorý mozek. Totální exoti, bez špetky charisma. Tyhle lidi jsou fakt tragědie. Ale na druhou stranu, alespoň vím, že je něco horšího než pohádka Kouzelník Žito. ()

Final odpad!

Myslíte si, že Vila, Vyvolení nebo Big Brother byl odpad? Že Zlatá mládež byla naprostá sračka? A že Teletubbies byla infantilní kravina? Tak všechny tyhle věci spojte do jediného celku. Z toho může vzniknout buď něco tak nechutně geniálního, nebo tak otřesně nekonzumního, co zanechá trauma v každém divákovi, který věnuje 10 minut času svého života (reálně se může zdát, že byl život zkrácen o několik let). Možná, kdyby přidali více scénáristů, mohlo to být alespoň "příšerné". ()

MatyRock odpad!

Hodnotím po pěti dílech...víc už asi nedám. Jsem zvědav, co za témata má produkce v plánu, pakli že se pořad bude vysílat avizované tři měsíce. Jinak se jedná o klasickou vyumělkovanou televizní reality-show, která vznikla jen a pouze za účelem virálnosti. ()

UnCool odpad!

Ty jo, Prima našla pod veškerým bahnem z Novy ještě další level TV pekla. Gratuluji, tady ani hodnocení Odpad nevystihuje skutečnou podstatu věci. :D Já zkusil dát celý jeden díl kvůli objektivitě hodnocení, to je Mordor. :D ()

Kristyna.Mic odpad!

Jen pro zajímavost , otázka portálu CSFD.Nešlo by v některých případech založit hodnocení do -.? Myslím si , že zrovna u tohoto přehraného , neuchopitelného emocionálního vejžbleptu by se zdejší filmový fanoušci vyřadili Typla bych si s nadsázkou - 1 00 000 ()

Pattrick odpad!

Když už se prima pustila do "kontejnerovky" mohla za ty roku koupit teda lepší formát, než takovou sračku.. zase další nepovedený zářez do reality show. ()