Ohrožený druh

Bohatá americká rodina se vydala na snovou dovolenou do Keni, aby utužila vztahy. Jejich dechberoucí safari se ale změní v boj o život, když jejich dodávku převrátí nosorožec. Ocitají se tak v divočině na vlastní pěst a na konci potravinového řetězce... (TV Prima)

tsatsiki

Nuda.Postupem času se film rozjede, ale pořád je to utrpení dokoukat to do konce.Cele je to natočené televizně a pořád se tu někdo hádá.Nejsympatičtější byl gay syn.40%. ()

Matt2626

6 dospelých ľudí nedokáže "preklopiť" prevrátené auto späť na kolesá? V popise filmu chýbalo označenie sci-fi. A tie katastrofálne animácie divokých zvierat sa na daný rok vydania tiež len tak nevidia.  Hviezdička za sympatickú Rebeccu. ()

Dr.Gogo

Líbil se mi film Kořist (2007), který dávali před léty na TV. Tento mi ho dost připomínal, jak příběhem (rodiny si vyjedou na Safari, rozbije se jim tam auto a začnou je tam šikanovat zvířátka), tak debilitou jednání hlavních herců, že máte kolikrát chuť proskočit obrazovkou a zabít je tam sám. A to je právě ta chyba, že si člověk musí uvědomit, že jsou to nízkorozpočtová béčka a nebrat to moc vážně, je to sice taková nenáročná blbinka ale takové nízké hodnocení si to nezaslouží už jenom kvůli té krásné africké krajině. Lepší takový film večer v telce, než nějaké Ordinace a Kriminálky Anděl. ()