Kakegurui the Movie: Zettai Zetsumei Russian Roulette

• Japonsko 映画 賭ケグルイ絶体絶命ロシアンルーレット (více)

Yumeko Jabami (Minami Hamabe) poráží členy Studentské rady jednoho za druhým, tudíž je jen jediná možnost, jak tuto vlnu zastavit. Studentská rada zřídí opatření, jak se s tím vypořádat. Na školu přichází bývalý legendární hráč jménem Makuro Shikigami (Ryusei Fujii), aby Yumeko porazil, jenomže nic není zadarmo. (HanzoBureshi)

HanzoBureshi

Druhý celovečerák se zoufalou ruskou ruletou je opět ve velkým stylu, a je na tom lépe než seriál, ale první film mi přišel krapet lepší, a to díky příběhu v pozadí. Tady se spíše jedná o rychlý způsob, jak celou dobu jen hrát. Na druhou stranu to má ale své výhody. Na scénu přichází nová psycho postava, kterou ztvárnil Ryusei Fujii, a jedná se o celkem zajímavého týpka. Minami Hamabe si užívala svoji roli opět klasicky na jedničku. Už ty byly všemožné a zajímavé hry, ale tato Ruská ruleta je asi tou nejlepší hrou ever, protože ta hra trvá skoro 40 minut, a celou dobu to bylo napínavé až do extrémů. Díky této hře také překvapil Mahiro Takasugi, protože nám odhalil i své jiné stránky. Dokonce se tu i přitvrdilo po akčnější stránce. Hudba je na správném místě a vizuální momenty jsou opět zajímavé. Mé hodnocení: 7.5/10 ()