Saotome Meari (Aoi Morikawa) je mladá dívka, která jako nová studentka nastupuje na Hyakkaou Academy. Netuší však, že se jedná o školu, která je prolezlá velkým hazardem. Ponořte se do seriálového prequelu, který se odehrává rok předtím, než na školu nastoupí Yumeko Jabami. (HanzoBureshi)

HanzoBureshi

První film byl boží, ale tento prequel se pohybuje v lehkým nadprůměru jako hlavní seriál. A ono je to celkem logické, protože i když se v pozadí odehrává nějaký ten děj, tak je díky příběhu v minulosti jasné, jak cca tento plán dopadne, no spíše nedopadne. Začátek byl jako přes kopírák, jen s jinou hlavní postavou. Ale pokaždé to něco dobré nabízelo. Zase celkem originální hry, nové postavy ze studentské rady, různé šílenostia nápady, hudbu a vizualizaci. Jsem překvapen, že Aoi Morikawa to zvládla utáhnout sama, a i když se zdá její prequel zatím zbytečný, tak i tak jsem se nenudil a na pohodu se bavil. Konec obsahoval asi náznak toho, co přijde ve druhém celovečeráku, takže příští zastávku rozhodně neminu. Mé hodnocení: 6/10 ()