Péčko pro začátečníky

• Německo Almost Legal (více)

Najlepšie by bolo zájsť do videopožičovne. Chvíľu sa prechádzate medzi regálmi, poškuľujete po pornokazetách a pomaly sa blížite k vytúženému cieľu. V tom vás však ktosi zdrapí za golier a vyhodí von. Akoby ste boli deťmi! Ale veď už máte 17!!! Chvíľu sa neviete zbaviť pocitu poníženia. Odrazu v tom máte jasno! Navštívila vás geniálna tichá myšlienka: chalani, poďme si natočiť vlastné porno! Ako to dopadne? Zistíte v kine.

Každý mladý muž prechádza obdobím života, ktoré je preňho až nadmieru kruté. Poznáte to: máte 17, hormóny sa búria a v noci vás prenasledujú mokré sny. Už by ste aj boli zvedaví, ako to vyzerá v praxi, ale pochybnosti vám v poslednej chvíli zoberú odvahu. Preštudujete odbornú literatúru (knižnica), populárne časopisy (trafika), postojíte pred výkladom s dámskou bielizňou (Palmers), hlad po informáciách však neutíšite. Ďalšia voľba je jasná: pozrieť si porno. (oficiální text distributora)

WANDRWALL

Film mě mile překvapil. Vypravěč mluví o problémech dospívání. Jistě, takových filmů, knih, je spousta, a přece si myslím, že tenhle vhodně zapadá k tomu lepšímu, co jsem v poslední době viděl. Velmi přirozené vypravování, psychologická sonda do života mládeže, při které si člověk připomene, když mu bylo semnáct, a pokud měl štěstí na bezva lidi, aspoň pár z nich, tak potom má nač vzpomínat. Kdo nemá o čem z těchto let ve své životě psát, ten má chudé zážitky, a patří k těm, co žili a žijí stále jako jen že jsou... A to je fuk, čím jsou... A tenhle film má grády, je o kamarádství, sexualitě, hrách, problémech a radostech sympatických mladých lidí. Dobře napsáno, zrežírováno, pro mě fajn. https://www.youtube.com/watch?v=dsVtoc0WJsk ()

Cortesz

Opět další z řady teen komedií, která není ničím novým. Opět se zde vyskytuje téměř absurdní děj bez scénáře, záchodový humor, který samozřejmě nemůže chybět, špatní herci a trapné scény, při kterých se cítím trapně i já, když je sleduji. Jedna hvězda je za občas něco málo vtipného a za ty holky, které zde ukazují hrudníky. ()

alambert

Ve zkratce: Ano, je to trochu blbost, ale občas to bylo opravdu vtipné, Amy Smart a Sarah-Jane Potts to slušelo a já obecně mám docela rád teen movies. Ještě jsem z nich nějak nevyrost nebo co. V podstatě je to taková skříženina Prciček a Chci to!, takže pokud tyhle filmy nemusíte, asi to ani nepouštějte. ()

Djoker

Přesně tak si představuju soft porno průmysl. Nechutný ksichty na kameru a přehrávané hekání. Teď k samotnému filmu. Další z řady teen komedií, která se snaží nahradit Prcičky a zase nestojí ani za zlámanou grešly. Pokud ve filmu nevyhledáváte zvracení, prdění a opičí sperma, radím vyhnout se tomu velkým obloukem. ()

danielwanderer

Nebyť toho, že tu sú historicky najnevydarenejšie postavy nadržaných teenagerov, tak by som snáď hodnotil aj viac ako priemerne. Keď pozeráte nejaký film, treb aj vysthnúť okamih, na ktorý je vhodný a mne sa to asi aj podarilo, pretože som pobavil bez toho, aby som si povedal, tak toto je pauza na záchod. Tých 90 minút o tom, ako sa traja rozhodnú skončiť s porno warezom (hhh, ten výraz :)) a idú porno rovno natočiť. Ibaže na to treba ženské a prostriedky. Oni majú sedemnásť, konkurenciu a sú panicovia. Teda? Chválne úchylný príbeh, ktorému sa nedá vyčítať "typický" humor (i keď musím povedať, že nie až tak kŕčovitý) a nejaké to ňadro (super slovo :)) alebo dve. Skutočne mať lepšie hlavné charaktery, tak... ...ale nechcime meniť minulosť. ()

• Natáčanie prebiehalo v kanadskej provincii Britská Kolumbia, predovšetkým v meste Burnaby a Vancouver. (Real Tom Hardy)