Kriminalisté z pražské mordparty intenzivně pokračují ve vyšetřování vraždy Jany Bortlíkové. Dvojčata sledují jednu stopu za druhou, vyslýchají svědky a splétají nitky, které postupně zase rozplétají. Docent Stehlík i kriminalistka Fousová se zdánlivě marně snaží v práci ukázat, že také patří mezi ty nejlepší. Šéf Šera občas uzná, že docentovy poznatky k něčemu jsou, ale Fousovou stále vnímá jako chodící katastrofu. Stehlík věří tomu, co vypátral nejen v archivu, a myslí si, že kriminalisté mají před sebou sérii vražd dívek, které nikomu nechybějí. Na rozdíl od Fousové i ostatních si docent uvědomuje, že jejich protivník nebude žádný amatér. (Česká televize)

subic

Někdo žere Ivana, někdo žere Ondru, tomu už by v reálu musela prasknout cévka v mozku, mně se líbí ostrá Tereza Ramba. Jeeenže ten konec v jejím podání byl takový dost naivní. A kdo by to byl řekl, že padouch bude Marek Holý, daleko známější je spíš jeho hlas než tvář, tak tady dostal záporáka. A starej Švehlík si tu střihnul jako duchna na lavičce sledku. 7/10 ()

honajz

Prostřední části filmů a seriálů obecně jsou nudnější, pokud nevymyslíte nějakou podzápletku, což tady nic nesplňuje. Takže i tato prostřední část je v podstatě nudná a pro mne zajímavá jen naší příbuznou Maruškou, která zde hraje sekretářku policejního oddělení. Jinak doufám, že Jirka Strach pojede ve stopách Labyrintu, takže nakonec zhebne nejenom Fousová, ale i dvojčata. A furt čekám na entrée Honzy Hrušínského. ()

Padme_Anakin

Vyšetřování se rozběhlo, podezřelých přibývá a všichni jsou si podobní jako vejce vejci, celkem slušná zápletka.. Natočené je to pěkně, herci jsou přesvědčiví, zajímavý je i hudební podmaz Ondřeje Brzobohatého, neladí mi jen ta přehnaná ukřičenost a hloupost postav, on je totiž obrovský rozdíl mezi cholerikem a tupcem.. Ivan Trojan se mi moc líbí, jeho postava je mi sympatická, má mě na lopatě.. ()

PetrPan

Tak jsem si asi začal zvykat a už nemám strach, poněvadž pan režisér si evidentně s žánrem tak trochu hraje, místy až vytírá a páni scenáristi mu šli na ruku. S Rambou bych věděl co dělat, aby neřvala, respektive, aby křičela u toho, u čeho se křičet má. Její nadsazenou postavu mám ze všech de facto nejraději. A beru na milost i Laurela s Hardym, tedy Taclíka s Hádkem, jejich komediální etudy nabírají na síle. Celkově se začínám skvěle bavit a tak jdeme o hvězdu výš.  Příště tuším horory... A s vrahem tedy těsně vedle, čili beru zpět. ()

milbelQ

Táto časť sa venuje duelu  OV vs TR kto viac a dlhšie bude revať - kričať. TR vo fitku, majiteľ odíde, nechá kľúče aby zamkla - to scenáristom fakt eblo to ako už väčšia bičovina vás nenapadla ? TR pokazí kávovar, zavolá servisáka a už to ani nemôže byť predvídateľné. WAU konečne sa dozvieme prečo TR stále žvácha a lepí kade tade žuvačky, jednu prilepí aj na schránku, aby docent v 3 časti ľahko identifikoval 🏡 kde ju servisák uväznil - len ťažký povzdych OH JAJ. TR vie kam prišla, vidí bagandže ale však blbá v  pohode stojí chrbtom - tresk bum bác a je to tu OH JAJ 👎  Celé dlho dlho nuda. IT už by mal ukončiť dlhoročnú filmovú profesúru - stačilo ale i tak 1 z 5 lebo IT docenta hrá s prehľadom. ()

• V jedné scéně vidíme rozhovor velitele Šery (Ondřej Vetchý) a Lukáška (Oldřich Navrátil), během kterého Lukášek prohlásí, že pochází z Třebíče, které je Navrátil skutečně hrdým rodákem. Následně se ptá i Šery, který mu řekne, že pochází z Okříšek, tedy městysu na cestě mezi Třebíčí a Jihlavou. Zřejmě ani zde se pak nejedná úplně o náhodu, jelikož Ondřej Vetchý pochází z Jihlavy. (BrMikes)
  • Natáčelo se i v kavárně Kabinet v pražských Dejvicích. (Winster)