Grázl83

Prvni pulhodina skvělá, pak to začalo nudit. Délka zbytečně přepalena, dej natahovany, ale závěr vtipný. Kdyby to bylo o cca půl hodiny kratší, určitě by to prospělo. ()

Heywood

Černý humor plný krve, ale špičkově udělaný. A dokonce i vtipný. Kombinace na 80% přímo skvělá. Noomi Rapace je skoro zárukou kvalitního filmu, ale ten blond přeliv byl supernápad (plán vraždy ovšemže také).Aksel Hennie mě zaujal už v Marťanovi, ale tenhle výkon mě mile překvapil. Lokace hitchcockovská, hudba odlehčující a závěr Made in West. Tohle stálo za vidění. ()

Polux

8/10 | Parádní mix (černé) komedie, dramatu a thrilleru s krvavou příchutí toho nejlepšího z obou Dead Snow, který postupem času přihazuje do kotle další a další dějotvorné ingredience (vtípek s elekromobilitou a tatík obecně ftw:-)), aby následně naservíroval divákům na talíř na první pohled možná nenápadnou, ale o to kvalitnější žánrovou chuťovku. | Tenhle tvůrčí, resp. kariérní, vývoj, jaký Wirkola chytil, tj. z (ultra)low budget komediálních hororů/splatterů k dražším žánrovým věcem s áčkovými herci až - potenciálně v budoucnu - po vysokorozpočtové blockbustery s největšími hvězdami, bude doufám nadále pokračovat. Úplně stejně to měli Raimi nebo Jackson. | Protože ten chlapec talent bezesporu má, což potvrzuje už dlouho a s What Happened to Monday a aktuálně s The Trip (který je ještě lepší) dokazuje, že s přehledem zvládne i běžnou žánrovou produkci a nikoliv jen comedybloodfest za pár (norských) korun. Až mu někdo odklepne budget 150m plus a pár top hereckých hvězd, ukáže imho velké věci. Úplně stejně jako to ukázal Raimi nebo Jackson. | PeZet ()

Trageeed

"Pohodová norská romantická komedie, ideální na první rande s novou láskou, kdy pokládáte hranice čerstvého vztahu..." ()

Pompeius

Scénáristicky výborně vystavěný námět i příběh, jen ta všechna krev, co asi měla být vtipná... tak nebyla. A výrazně to ubíralo příběhu na uvěřitelnosti. Kvalitní film to srazilo na úroveň debilní řachandy pro puberťáky. Bohužel. ()

SaS

Kdyby to nebylo na konci tak pitomě happyendové a hlavní hrdinové neměli pomalu víc životů jak kočka, dala bych čtyři hvězdy. Protože jinak jsem se fakt dobře bavila, znala jsem zápletku příběhu a těšila se na celý vývoj situace a to mě skutečně nezklamalo. Dobrá zábava a podívaná říznutá dost drsným humorem, celou tu gradující řezničinu sledujete s nadsázkou, protože to nadsázka je, přesto velmi reálně podaná.  Nechybí dobré hlášky a frky a zábavný zásah starého otce, čekajícího na smrt, proč ne. Výběr herců parádní a lépe by jste zločinecké ksichty nevybrali, Noomi se mi tam hodně líbí a vypadá zase jinak, než jak jí běžně známe. ()

Montmorency

Naprostá pecka, bavilo od začátku do konce - skvělý mix vtipu a akčňaku ( až splatter krváku :-)....chtěla jsem dát 4, ale prostě postavy a nadávající děda a vůbec, mi nedovolí dát míň, něž plný kule....opravdu vřele doporučuji ! ()

gramofonix

Tak to bola neskutočná jazda... :D Už som sa dlho tak dobre nepobavil. Skvelé dialogy, výborné akčné scény. A Top scéna s dôchodcami a narážkami na "green deal". Paráda. ()

Filumena

Čekala jsem norský temný thriller a pobavila jsem se.  Noomi Rapace  jako  blondýna dokázala že opravdu umí hrát.  A Tommy Wirkola nám to naservíroval pěkně. ()